Меню
 
Головна
Рентгенозахисне скло, свинець листовий, барит
Матеріали і вироби для захисту від рентгенівського випромінювання. рентген
Рентгенозахисне Скло Corning MED-X
Рентгенозахисні двері
Ширми рентгенозахисні
Рентгенозахисний одяг
Прилад контролю променевого навантаження ДРЦ-01
Програмне забезпечення для контролю променевого навантаження
Витратні матеріали
Рентгенозахисні плити КНАУФ Safeboard
Дозиметри побутові
Рентгенкабінет «під ключ»
Скло рентгенозахисне
Контакти
 


ТОП 10 Продукции
 
 
Рентгенозахисні плити КНАУФ Safeboard
 
Рентгенозахисні плити КНАУФ Safeboard

Knauf Новинка!

Захист від рентгенівського випромінювання без застосування свинцю Опис Область застосування Властивості Плити КНАУФ Safeboard - це гіпсокартонні плити з додатковою властивістю захисту від рентгенівського випромінювання. Гіпсовий сердечник для позначення забарвлений в жовтий колір. Рентгенозахисні плити застосовують у рентген-кабінеті в лікарській практиці і лікарнях. У кабінетах рентгенологічних досліджень необхідно передбачити конструктивний захист сусідніх приміщень від випромінювання.

Knauf

Протирадіаційні системи КНАУФ застосовуються в області рентгенодіагностики та рентгенотерапії малої потужності. Захист від випромінювання здійснюється за допомогою екрануючих, замикаючих приміщення конструктивних елементів із застосуванням особливих, еквівалентних свинцю матеріалів. Економічний захист від рентгенівського випромінювання не використовується, листовий свинець має малу вагу в порівнянні з плитами, що ламінують свинцевими листами, вогнестійкі плити, протипожежний захист в поєднанні із захистом від рентгенівського випромінювання, для підвісних стель, хороша звукоізоляція, можливість пристрою криволінійних форм, простота обробки і, як наслідок, безпека застосування, спрощена утилізація завдяки відсутності свинцю.

Knauf

Основи будівельних матеріалів для захисту від радіаційного випромінювання. В рентгенівських кабінетах необхідно конструктивно передбачити захист сусідніх приміщень від випромінювання. Всі основні заходи захисту викладаються в складеному виробником плані захисту від випромінювання. Товщина необхідного захисного шару залежить від напруги рентгенівської трубки використовуваного обладнання (в залежності від медичного застосування) і зазначено для свинцю, імовірно використовуваного в якості екрануючого матеріалу. Чим вище напруга рентгенівської трубки, тим більше необхідна товщина свинця. Для захисних шарів з інших матеріалів наводиться свинцевий еквівалент. Свинцевий еквівалент матеріалу вказує товщину свинцю в мм, що забезпечує такий же протипроменевого захист, як і розглянутий матеріал. Дані про свинцевий еквівалент різних будматеріалів наведені в таблиці 16 DIN 6812. Використовувані раніше для радіаційного захисту в лікарнях і лікарській практиці будівельні деталі з важкого бетону сьогодні легко, раціонально і зручно можуть бути замінені Рентгенозахисними системами КНАУФ. Однак, використовувані досі гіпсокартонні плити, ламіновані свинцевими листами, важко обробляються через свою вагу і вимагають великої старанності виконання для забезпечення бездоганного радіаційного захисту. З метою мінімізації витрат, необхідних для виготовлення рентгенозахисних систем, в порівнянні з традиційними системами сухого будівництва, були розроблені системи КНАУФ Safeboard. Ці протирадіаційні плити можуть оброблятися шпаклівкою КНАУФ Safeboard, як звичайні гіпсокартонні плити і до того ж мають усі будівельні характеристики (звукоізоляція, протипожежний захист) звичайних гіпсокартонних плит. Таким чином, виконуються також і протипожежні вимоги до підвісних стель з радіаційним захистом.

Плити КНАУФ Safeboard

 
УкрРентгенПром © 2021