Меню
 
Головна
Рентгенозахисне скло, свинець листовий, барит
Матеріали і вироби для захисту від рентгенівського випромінювання. рентген
Рентгенозахисне Скло Corning MED-X
Рентгенозахисні двері
Ширми рентгенозахисні
Рентгенозахисний одяг
Прилад контролю променевого навантаження ДРЦ-01
Програмне забезпечення для контролю променевого навантаження
Витратні матеріали
Рентгенозахисні плити КНАУФ Safeboard
Дозиметри побутові
Рентгенкабінет «під ключ»
Скло рентгенозахисне
Контакти
 


ТОП 10 Продукции
 
 
Рентгенозахисні двері
 
Панель захисна з дверним блоком для рентгенівських кабінетів

Двері металеві протиударні з межею вогнестійкості 0,5 години


Рентгенозахисні двері

Панелі захисні з дверним блоком (рентгенозахисні двері) для рентгенівських кабінетіввиробляються як одиничні або дрібносерійні вироби згідно індивідуального технічного завдання замовника.

Призначення: призначені для установки як вхідні бар'єри для захисту від джерел рентгенівського випромінювання.
Конструкція панелей забезпечує захист від джерела випромінювання зі свинцевим еквівалентом (від 0,3 до 10 мм) на 100% площі вироба.

Вироби відповідають: наказом Міністерства охорони здоров'я України від 04.06.07р.№ 294 „Про затвердження Державних санітарних правил і норм „Гігієнічні вимоги до влаштування та експлуатації рентгенівських кабінетів і проведення рентгенологічних процедур””. (Зареєстрований в Міністерстві юстиції України. 07.11.07р. за №1256/14523), ОСПЗРБУ-2005, "Нормам радіаційної безпеки України (НРБУ-97), нормам пожежної безпеки, ДСТУ Б В.2.6.-11-97

Кожен виріб по виготовленню, проходить випробування щодо відповідності на свинцевий еквівалент в акредитованій лабораторії Харківського інституту Стандартизації і Метрології та супроводжуєтьсяпротоколом випробувань засобів захисту від рентгенівського випромінювання.
рентгенозахисні двері рентгенозахисні двері рентгенозахисні двері рентгенозахисні двері
рентгенозахисні двері рентгенозахисні двері рентгенозахисні двері рентгенозахисні двері

Панелі захисні з дверним блоком (рентгенозахисні двері) складаються з:
 1. Короб (індивідуального розміру від 800 до 3500 мм) дверного блоку зі швеллера - 40х80 мм.
 2. Панелі (-ів) захисні (-их) (індивідуального розміру від 700 до 3000 мм)
 3. Рентгенозахистний матеріал:
  • Свинець листовий (Pb від 05 до 10 мм,)
  • Скло рентенозащітное (35х35 мм, Pb 2 5мм,) - за бажанням замовника.
 4. Притворна планка – метал 12х12 мм.
 5. Утеплювач - мінеральна вата.
 6. Петлі металеві посилені зі сталевими кульками.
 7. Анкерний захист - металевий пруток O 10мм.
 8. Замок 3 ригеля з ручкою (за бажанням замовника).
 9. Трубчаста ущільнювальна гумка.
 10. Планки декоративні (наличники) в тон обробки панелей.
 11. Знак радіаційної безпеки (ГОСТ 17925-72)
 12. Варіанти зовнішньої обробки панелей захисних:
Варіанти виготовлення:
  1. Однопанельні (стандартний розмір короба 2060Х900мм)
  2. Двохпанельні (стандартний розмір короба 2060Х1300 мм)
  3. Однопанельні посилені для захисту від потужних генеруючих і радіонуклідних джерел (виготовляється за індивідуальними розмірами, панель може переміщуватися по напрямних за допомогою електроприводу).
Можлива додаткова комплектація виробів електромагнітними пристроями блокування доступу під час проведення дослідження, а так само іншими аксесуарами (світлове табло «не заходити», колонки з звуковим сигналом небезпеки, системи відеоспостереження).
Термін виготовлення
Термін виготовлення рентгенозахисного дверей становить 15-25 днів.

Виріб поставляється повністю готовим до установки. Доставка і установка виробів може здійснюватися як силами Замовника, так і фахівцями Виробника.

ТОВ «Укррентгенпром» здійснює поставку (оптом і в роздріб) на замовлення всіх типів дверей з різними варіантами зовнішньої обробки (протиударні вхідні, міжкімнатні, вогнестійкі)

Пам'ятка

Якщо Ви вирішили придбати і встановити панель захисну з дверним блоком ви повинні знати що:

Згідно з наказом МОЗ України № 294 "Про затвердження Державних санітарних правил і норм" Гігієнічні вимоги до влаштування та експлуатації рентгенівських кабінетів і проведення рентгенологічних процедур ""


 1. Нормативно - технічна документація на будівництво, реконструкцію рентгенівських відділень та кабінетів узгоджується територіальним закладом державної санітарно-епідеміологічної служби України. (пункт 1.17.) Ця установа може зробити разрахунок необхідного захисту для Вашего рентгенкабинету.
 2. До територіального закладу державної санітарно-епідеміологічної служби України для оформлення Санітарного паспорта надаеться: протокол випробування засобів індивідуального захисту та захисних пристроїв апаратів на відповідність свинцевому еквіваленту (пункт 1.20)
 3. Мінімальна ширина дверей - 0,9 - 1,0 м. (пункт 2.9.)
 4. Двері з фотолабораторії, процедурної і кімнати управління в коридор з міркувань пожежної безпеки мають відкриватися "на вихід" (за ходом евакуації), а з кімнати управління в процедурну - в бік процедурної. (пункт 2.20.)
 5. На вході до процедурної рентгенодіагностичного та рентгенотерапевтичного кабінетів на висоті 1,6 - 1,8 м від підлоги чи над дверима необхідно розмістити світлове табло (сигнал) "Не заходити!" біло-червоного кольору, що автоматично загоряється при включенні рентгенівського апарата. Допускається нанесення на світловий сигнал знаку радіаційної небезпеки. (пункт 2.22.)
 6. Ширина дверей процедурної рентгенодіагностичного кабінету, кабінету комп'ютерної томографії (далі - КТ) і рентген-операційної має бути не менше за 1,2 м при висоті 2,0 м, розмір інших дверей - 0,9 х 2,0 м. (пункт 2.30.)
 
УкрРентгенПром © 2021