Меню
 
Головна
Рентгенозахисне скло, свинець листовий, барит
Матеріали і вироби для захисту від рентгенівського випромінювання. рентген
Рентгенозахисне Скло Corning MED-X
Рентгенозахисні двері
Ширми рентгенозахисні
Рентгенозахисний одяг
Прилад контролю променевого навантаження ДРЦ-01
Програмне забезпечення для контролю променевого навантаження
Витратні матеріали
Рентгенозахисні плити КНАУФ Safeboard
Дозиметри побутові
Рентгенкабінет «під ключ»
Скло рентгенозахисне
Контакти
 


ТОП 10 Продукции
 
 
Програмне забезпечення для контролю променевого навантаження
 

Спеціалізоване програмне забезпечення для контролю променевого навантаження на пацієнта

Програмне забезпечення «ДОЗИМЕТР» розроблено на основі відомчої інструкції, затвердженої Міністерством охорони здоров'я України та Головним управлінням медичних проблем аварії на ЧАЕС і радіаційного захисту населення «Розрахунок та облік індивідуальної ефективної дози опромінення пацієнта від рентгенодіагностичних процедур» (Харків, 1995 р.).

Програма «Дозиметр» призначена для визначення дозових навантажень на пацієнта при рентгенологічних обстеженнях. Програма створена для забезпечення вимог Закону України «Про захист людини від впливу іонізуючих випромінювань», норм НРБУ-97 і ОСПУ-2005. і розроблена відповідно до медико-технічних вимог затвердженим Міністерством охорони здоров'я України, відповідає вимогам МАГАТЕ (серія видань з безпеки № 115). Може поставлятися в комплекті з дозиметром ДРЦ-01.

Програмне забезпечення дозволяє:

  • реєструвати пацієнтів в спеціальній базі даних (з можливістю швидкого пошуку за різними критеріями);
  • вести накопичувальний облік доз опромінення, одержаних пацієнтом, як в автоматичному, так і в ручному режимі;
  • протоколювати і переглядати всі технічні параметри кожного проведеного рентгенологічного дослідження (в комплекті з дозиметром ДРЦ-01);
  • друкувати радіаційний паспорт для зазначеного пацієнта.

За допомогою програми «ДОЗИМЕТР» облік ефективної дози опромінення можна проводити в автоматичному й ручному режимах. При обліку дози в ручному режимі лаборант вручну вводить в програму параметри обстеження (напруга на рентгенівській трубці, вид обстеження та ін.), При автоматичному обліку доза обчислюється автоматично після виробництва знімка за даними, отриманими з дозиметра ДРЦ-01 (іонізаційна камера дозиметра кріпиться безпосередньо на діафрагму рентгенівського апарату).

Для установки і роботи з програмою досить комп'ютера мінімальної конфігурації

Програма може бути використана для контролю дозових навантажень рентгенівських апаратів радіологічного відділу Обласних і Міських санепідемстанцій та службами дозиметрії Обласних рентгено-радіологічних відділень.

Програмне забезпечення сертифіковане Державною системою сертифікації УкрСЕПРО (сертифікат № 262703, серія ВБ), а також дозволено до застосування в галузі охорони здоров'я Рішенням Галузевої комісії МОЗ України по сертифікації продуктів та програмних компонентів апаратно-програмних комплексів медичного призначення. Рішення від 03.03.2005 р.

 
УкрРентгенПром © 2021